Perşembe
Yağışlı
14°C | 3°C
Cuma
Parçalı Bulutlu
12°C | 2°C
Cumartesi
Kar Yağışlı
7°C | 2°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

Tuvaletlerimiz yenileniyor

Terminalimizin düzenleme işleri devam ederken yanındaki tuvalet tamamen onarıldı

Tuvaletlerimiz yenileniyor Güncel Haberler

Terminalimizin ve yeni pazaryerinin yanında bulunan tuvaletin; bay-bayan ve  engelli bölümleri tadilat yapılarak halkımızın kullanımına açılmıştır. Foto galeride göreceğiniz gibi binanın ne durumdan hangi duruma geldiğini kelimeler kullanmadan anlatır düzeydedir. 

Doğa Kenti Ulus a yakışan şekilde, planlama içerisinde Eski Pazaryeri ve Hasan Dede Camii yanındaki tuvaletlerde aynı şekilde günün şartlarına uygun modern hale getirilerilecektir.

Belediye Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN ;

"İlçemizde herhangi bir caddeye, sokağa yapılacak hizmetlerin, ertelenmesine ,göz ardı edilmesine asla izin vermeyiz. Asla seçimlere 1-2 yıl kala yapılan seçim hizmetlerini düşünmedik. Doğa Kenti Ulusumuzda o kadar çok eksik, bizim de aklımızda o kadar çok hizmet var ki bunları yetiştirmek için tüm ekiplerimizle aralıksız çalışıyoruz. Göreve geldiğimizde belediyemizin ne halde olduğunu, biz de bütün ilçe halkımızda biliyordu. Fakat felaket senaryoları üretmedik. Planlamalarımızı oluşturduk, emin adımlarla ilerliyoruz.

Şu anda belediyemizin rutin hizmetlerini aksatmadan devam ederken, terminalimizin düzenlenme işleri  de devam ediyor. Bayram tatili nedeni ile ara verdiğimiz terminalimizde %90 seviyelerdeyiz, bunun yanında terminal tuvaletinin onarım ve tadilatı tamamlanmıştır. Ulusun toplu taşıma giriş noktasının da bulunan misafirlerimizin ihtiyaçlarını giderecekleri tuvalet; insanların korkarak girdiği bir yer konumunda idi. Ayrıca belirteyim; Eski Pazaryeri mevkiinde ve Hasan Dede Camii yanındaki tuvaletlerinde aynı şekilde onarım ve tadilatları önümüzdeki takvim günlerinde gerçekleştirilecektir. 

Bu çalışmalarla birlikte Belediyemizinin özellikle üniversite öğrencilerimiz barınması için hizmet verdiğimiz Konuk Evimizde ciddi tadilat ve tamirattan sonra hizmet verecek duruma getirildi. Tabi bu noktadada bırakmayacağız, en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmaya devam edeceğiz.

Bütün projelerimizi şeffaf belediyecilik ile halkımız ile paylaşıyoruz. Şu anda da bilindiği gibi İmar Revizyonu projesinin ihalesi yapıldı, sonucunu bekliyoruz. Altyapı projemizin projesi çizildi son düzeltmelerin ardından ihaleye çıkacak. Dere ıslahı ve yaşam alanları oluşturacağımız rekreasyon projemizde DSİ yönetici ve teknik elemanları ile devamlı görüşerek en uygun ve en güzel projenin oluşması için uğraşıyoruz. 

Bu üç proje; bizim ilçemiz için planladığımız projelerimizin başlangıç noktası. Doğa Kenti Ulus un modern hizmetler alması için "olmazsa olmazları". Bu projelerimizin hızlıca bitirilerek hizmetlerimizin daha üstün olmasını bizde sabırsızlıkla bekliyoruz." dedi 

        Foto Galeri için resime tıklayın

 

Belediye Scripti: Medya İnternet