Pazar
Az Bulutlu
10°C | 2°C
Pazartesi
Çok Bulutlu
12°C | -1°C
Salı
Parçalı Bulutlu
10°C | -1°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

Ayyıldızın altında Türkiye ile buluştuk

Ayyıldızın altında Türkiye ile buluştuk Güncel Haberler

Karabük Üniversitesinin düzenlemiş olduğu "İllerimiz Ayyıldız altında buluşuyor" isimli etkinliğinde 81 ilimizin standı 20-21-22 Ekim tarihlerinde açıldı.

İlçemizinde tanıtımını yaptığı etkinliğin il protokolü tarafından açılışının ardından Çevre ve Şehircilik Bakanı Sn. İdris GÜLLÜCE de standları gezerek etkinliğe katılım sağladı.

Belediye Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN; "Ulusun tanıtımı için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Bu hafta başında Karabük Üniversitesinin düzenlemiş olduğu güzel bir etkinlik vardı. Ayyıldız altında buluşuyoruz. 81 ilimizin için stand kurulup tanıtımı için olanak sağlanan bir organizasyon oldu. Bizde ilçemizin ve yöremizin tanıtımı için bu etkinliğe katıldık. Güzel bir tanıtımda yaptığımızı düşünüyorum. Ayrıca belirtmek isterimki: bu etkinlikte gönül ile bize destek veren, katılım sağlayan arkadaşlarımıza Ulus halkı adına çok teşekkür ederim. Birlik ve beraberlik altında Ulus, önündeki basamakları takılmadan hızlı hızlı geçerek daha üst seviyelere ulaşacaktır." dedi.

 

 Foto galeri için resime tıklayın

Belediye Scripti: Medya İnternet