Salı
Çok Bulutlu
11°C | 5°C
Çarşamba
Sisli
15°C | 5°C
Perşembe
Çok Bulutlu
16°C | 8°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

Ulusta düğmeye basıldı

Ulus Meslek Yüksek Okulunun temel atma töreni yapıldı

Ulusta düğmeye basıldı Güncel Haberler

Ulus Meslek Yüksekokulunun başta Sayın Valimiz Seyfettin AZİZOĞLU, İl protokolü, Ulus Kaymakamımız Sn. Selçuk ŞAKAR, Belediye Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN, ilçe protokolü ve kıymetli Ulus halkının yoğun katılımı ile birlikte temel atma töreni yapıldı.

Törende sırası ile Ulusa Hizmet Vakfı Başkanı Ziya ÇELİK, Ulus Belediye Başkanı Sn. Hasan Hüseyin UZUN, İlçe Kaymakamı Sn. Selçuk ŞAKAR, Bartın Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Ramazan KAPLAN ve Bartın Valimiz Sn. Seyfettin AZİZOĞLU u konuşma yaptı. Konuşmalarda ilçemizin diğer ilçelere örnek olacak şekilde desteklemesi, devletle halkın bir araya gelerek bir güç oluşturduğu ve bu duruma gelindiği hakkında konuşmaların ardından, İl Müftümüz Sn. Mahmut GÜNDÜZ ün dualarıyla birlikte kurban kesildi.

Kurban kesiminin ardından Valimiz Sn. Seyfettin AZİZOĞLU, Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Ramazan KAPLAN, Kaymakamımız Sn. Selçuk ŞAKAR ve Belediye Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN un beton aracının butonuna basması ile temel betonu atılmasına başlandı.

Temel atma töreninin ardından Valimizin de katılımı ile Kültür ve Sanat Evine geçen heyet hem ziyaret hemde Cumhuriyet Bayramında açılışını yaptığımız Ebru Sergisini gezdiler. Serginin ardından heyet ilçemizde kısa süre önce KOSGEB desteği ile Ulus Endüstri ve Meslek Lisesinde başlayan kursu ziyaret ettiler.

 

 

Belediye Scripti: Medya İnternet