Cuma
Parçalı Bulutlu
12°C | 5°C
Cumartesi
Yağışlı
10°C | 0°C
Pazar
Yağışlı
8°C | -1°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

İlçemizde Gençlik Evi açılışı

İlçemizde Gençlik Evi açılışı Güncel Haberler

Ulus ve Köylerine Hizmet Derneğince tasarlanan İlçe Spor Müdürümüz Sami DEMİREL tarafından projesi yapılan Ulus Gençlik Evi, Gençlik ve Spor Bakanlığı "Gençlik Projeleri Destek Programı"na girerek hazırlanmış, bugünde Sayın Valimiz Seyfettin AZİZOĞLU, Milletvekilimiz Sn. Av. Yılmaz TUNÇ, Bartın Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Ramazan KAPLAN, İl Jandarma Komutanımız Sn. Timur AKTEMUR, Kaymakamımız Sn. Selçuk ŞAKAR, Belediye Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN, ilimizin ve ilçemizin kıymetli yöneticileri ve kıymetli halkımız ile açılışı gerçekleştirildi.

Açılışta sırası ile İlçe Spor Müdürümüz Sn. Sami DEMİREL, Belediye Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN, Kaymakamımız Sn. Selçuk ŞAKAR, Milletvekilimiz Sn. Av. Yılmaz TUNÇ ve Valimiz Sn. Seyfettin AZİZOĞLU nun konuşmalarının ardından dualarla, kurdele kesilerek açılış gerçekleştirildi. 

Ardından açılacak kurslardan biri olan Ebru Kursu malzemeleri ile birlikte Sn Valimiz Seyfettin AZİZOĞLU ve Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Ramazan KAPLAN birlikte bir çalışma yaptılar.

Buradan Kocagöz Konağında hazırlanan yöresel yemek ikramına geçen heyet, yemeğin ardından halk ile birlikte bir kıraathane önünde çay içerek sohbet ettiler.

Sohbetin ardından Valimiz ilçemizden ayrıldı. Milletvekilimiz Sn. Av. Yılmaz TUNÇ 

200

 

Belediye Scripti: Medya İnternet