Salı
Çok Bulutlu
11°C | 5°C
Çarşamba
Sisli
15°C | 5°C
Perşembe
Çok Bulutlu
16°C | 8°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

Başkanımızın Mesajı

Başkanımızın Mesajı Güncel Haberler

Belediye Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN un 2014 yılı değerlendirmesi ve 2015 yılı dilek ve temennileri ile ilgili mesajı

"Değerli hemşerilerim, dostlarım, kardeşlerim;
Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle, kötüsüyle bir yılı daha geride bırakmış bulunuyoruz.

Geride bıraktığımız 2014 yılı benim için Ulus'a Hizmet Yolunda bir başlangıcın tarihi olmuştur. Ulus Belediye Başkanlığı görevine geldiğim tarihten itibaren üzerimdeki sorumluluğun bilinci ile özlem duyulan hizmet beklentilerini karşılamak, Doğa Kenti olan Ulus'u ilçeler arası gelişim hızında hak ettiği yere taşımak için çalışmak öncelikli hedefim olmuştur.

Ulus'a hizmet için çıktığımız bu yolda her yeni güne yeni bir heyecanla başlamaktayız. Verdiğimiz sözleri yerine getirmek için bütün enerjimiz ile 2014 yılında olduğu gibi 2015 yılında da çalışmaya devam edeceğiz. İhtiyacımız olan tek şey Ulus için birlik ve beraberlik içinde olmaktır. Bu duygu ve düşünceler ile 2015 yılının ülkemiz ve milletimiz için hayırlı ve güzel bir yıl olması dilek ve temennilerimle, bütün hemşehrilerime, belediye personelime, dostlarıma, yakınlarıma yeni yılda sağlık, huzur, mutluluk ve esenlikler dilerim."

Hasan Hüseyin Uzun 
Doğa Kenti Ulus Belediye Başkanı.

Belediye Scripti: Medya İnternet