Salı
Az Bulutlu
15°C | 0°C
Çarşamba
Çok Bulutlu
13°C | 1°C
Perşembe
Hafif Yağmur
9°C | 2°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

Başkanımızın Gazeteciler Günü Mesajı

Başkanımızın Gazeteciler Günü Mesajı Güncel Haberler

Belediye Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla yayınladığı mesajda, tüm basın camiasının gününü kutladı.

Zor koşullarda görev yapan ve halkın haber alma hakkının temsilcileri olan gazetecilere, özverili  çalışmaları nedeniyle teşekkür borçlu olduklarını belirten Başkanımız, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle yerel ve ulusal  alanda çalışan bütün basın mensuplarına yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür ettiğini ifade etti.

Toplumun gelişiminde, basının her konuda, bilgilendirme, aydınlatma, yönlendirme ve kamuoyu oluşturma gibi önemli görevi yerine getirmesi büyük önem taşımaktadır. Doğru, ilkeli ve objektif görev anlayışıyla, kamuoyunu ülke ve dünya gerçekleriyle buluşturan basın, farklı görüşlerin seslendirilmesine de olanak sağlayarak, toplumu düşünmeye, araştırmaya ve doğru sonuçlara ulaşmaya yönlendirmektedir.  Bu duygu ve düşüncelerle  ilçemizde görev yapan yerel ve ulusal  medya mensuplarının ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü’ kutlar başarı ve mutluluklar dilerim.” dedi.  

Belediye Scripti: Medya İnternet