Perşembe
Hafif Yağmur
18°C | 7°C
Cuma
Çok Bulutlu
17°C | 6°C
Cumartesi
Hafif Yağmur
17°C | 10°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

'Kına Üstüne Kan Damlar' ağlattı

'Kına Üstüne Kan Damlar' ağlattı

'Kına Üstüne Kan Damlar' ağlattı Güncel Haberler

Ulus Kaymakamlığı, Ulus Belediyesi ve Ulus İmam Hatip Ortaokulu nun katkıları ile Kına Üstüne Kan Damlar isimli oyunumuz sahnelendi. Ulus Şehit Erkan Yalçın Çp. Anadolu Lisesi Salonunda sahnelenen oyuna vatandaşlarımızın ilgisi yüksekti.

Bir çok sahnesinde duygulandıran oyun, o günü anlatan duyguları salona yaydığında ise salonda üzüntü ile birlikte gururda yaşattı.

Oyunun ardından tebrik edilerek alkışlanan oyunculara Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN da teşekkür etti. Ardından "1915 Çanakkale :zaferinin 100 yılı etkinlikleri ilçemizde tüm coşkusuyla kutlanıyor.Halkımızın bu denli ilgi göstermesi Çanakkale ruhunun devam ettiğinin göstergesidir.. Belediye olarak böyle organizasyonlara destek olduğumuz için kendimizi şanslı hissediyor,tüm oyuncu arkadaşları tebrik ediyorum. Aynı zamanda 27 mart dünya tiyatrolar gününde ulus ilçesinde de etkinliklerin olacağının müjdesini siz Tiyatro sevenlere söyleyebilirim. Bu tür organizasyonlara ilgi gösterdiğiniz ve katılım gösterdiğiniz için teşekkür ederim." diyerek katılım sağlayanlara teşekkür etti.

 

Belediye Scripti: Medya İnternet