Salı
Az Bulutlu
15°C | 0°C
Çarşamba
Çok Bulutlu
13°C | 1°C
Perşembe
Hafif Yağmur
9°C | 2°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

Ulus Belediyesi Haberleri Android Cihazlarda

Ulus Belediyesi Haberleri Android Cihazlarda

Ulus Belediyesi Haberleri Android Cihazlarda Güncel Haberler

Belediyemizin şeffaf belediyecilik ve iletişim konusunda verdiği değere yeni bir basamak ekledik. İnternet sitemizde paylaştığımız haberlerimiz ve duyurularımızı halkımıza iletmek ve günümüz bilgi ve iletişim teknolojisine yetişmek amacı ile yazılımımızı Google Play Store a ekledik. Marka ve versiyon fark etmeksizin android işletim sistemi yüklü cep telefonunuza veya tabletinize Belediyemizin yazılımını yükleyerek bize çok daha hızlı ulaşabileceksiniz.

 

Yazılımı yüklemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

1- Öncelikle bu programı yükleyebilmek ve çalıştırabilmek için internet bağlantısı olduğuna emin olun. Ardından cihazınızda menü-uygulamalar (markalar arasında farklılık göstermektedir) e girerek yüklü programların olduğu bölümü açın. Aşağıdaki resimde işaretlenmiş olan "Play Store" simgesini çalıştırın. Simge her cihazda farklı bir satır veya sütunda olabilir. Sizin cihazınızda simge nerede ise oradan çalıştırın.

Adım1

2- Açılan ekranda üst kısımda "Google play" yazan, arama yapabildiğiniz bölümü seçerek birleşik olarak ulusbelediyesi yazıp arama yapın.

3- Aramanın sonucunda aşağıda gördüğünüz resimdeki logo ve açıklamayı göreceksiniz. Programın olduğu satırı seçin.

Adım3

4- Seçiminizin ardından aşağıda gördüğünüz resim ekranınıza gelecek. Yeşil zeminli YÜKLE yi seçtiğinizde kısa süre zarfında program cihazınıza yüklenmiş, ana ekrana kısayol yerleştirmiş olacaktır.

Adım3

5- Artık istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman, cihazınızdan Belediyemizin logosu seçerek bize ulaşabileceksiniz.

Belediye Scripti: Medya İnternet