Pazar
Az Bulutlu
10°C | 2°C
Pazartesi
Çok Bulutlu
12°C | -1°C
Salı
Parçalı Bulutlu
10°C | -1°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

Belediyemizden Öğrencilerimize destek

Belediyemiz öğrencilerimize çağımızın gerekliliği online ders, deney ve sınavların eğlenceli şekilde anlatıldığı Online Ders Sistemini hediye ediyor.

Belediyemizden Öğrencilerimize destek Güncel Haberler

Belediyemiz öğrencilerimizin eğitimlerine destek vermek adına ücretsiz olarak dağıtılacak olan Online Bilgi Evi projesini başlatmış bulunmaktadır.

Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN açıklamasında ; "Öncelik ile ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın bizim için önemini anımsatmaya gerek yok. Eğlence, bayram gibi vakitlerde olduğu gibi kendilerini geliştirecekleri eğitim bölümünde de Belediyemiz çocuklarımızın ve ailelerinin her zaman yanındadır.

Bu sebeple yeni bir projeyi ilçemizde hayata geçirdik. Ulus Online Bilgi Evi. Bu proje günümüz hayatımızın bir parçası olan internet ve bilgisayar ortamını eğitim ve öğretim ile birleştirerek gençlerimizin hizmetine sunulan bir sistemdir. Bu sistemde ilkokul 1. sınıftan Lise 4. sınıfa kadar tüm ders ve konular hakkında güncel müfredat takip edilerek eğlenceli ve eğitici bir oluşum yapıldı. Tüm öğretmenlerimize de ücretsiz olarak bu sistemde öğretmenlerimiz de faydalanacak, öğrencilerini sistem üzerinden takip edebilecektir.

Şu anda sistem çalışır hale gelmiştir. Okulların açılması ile birlikte öğretmen ve öğrencilerimize hediye edeceğimiz şifre kartları ile günün her saatinde ve her yerde internete girererek derslerini çalışabilecekler. Detaylı bilgiyi devam eden günlerde halkımız ile paylaşacağız. "

Belediye Scripti: Medya İnternet