Salı
Az Bulutlu
15°C | 0°C
Çarşamba
Çok Bulutlu
13°C | 1°C
Perşembe
Hafif Yağmur
9°C | 2°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

Rektörümüz Meslek Yüksek Okulu binamızı inceledi

Bartın Üniversitesi Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Ramazan KAPLAN ve Şube Başkanları yapımı biten Meslek Yüksek Okulu binamızı incelemek için ziyaret etti

Rektörümüz Meslek Yüksek Okulu binamızı inceledi Güncel Haberler

Kısa süre önce yerel medyada da haberi yapılan, inşaatı biten Meslek Yüksek Okulu binamızı incelemek üzere Bartın Üniversitesi Rektörü Sn. Prof.Dr. Ramazan KAPLAN ve şube başkanları ilçemizi ziyaret etti.

İlçeye gelen Rektörümüz heyeti ile birlikte önce Belediye binasına geçti. Kaymakamımız Sn. Selçuk ŞAKAR, Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN ve mütevelli heyetinin karşıladığı misafirlerimiz, Sn. Hasan Hüseyin UZUN makamında geleceğe dönük ilçemizin yükseköğrenim planlaması, ilçemizde sürdürülen ve başlanacak projeler hakkında bilgilendirildi. Başkanımız 12 Kasım 2014 tarihinde temeli atılan binanın inşaa süresince yapılan adımları, arşivlenen fotoğraf ve çalışmalarını Rektörümüz ile paylaştı.

Sohbette Rektörümüz "Bu binanın halk desteği ile kısa sürede hazır hale getirilmesi, küçümsenecek bir durum değildir. Bu başarı ile ne kadar övünmek hakkınızdır, Ulus halkı verdiği sözü yerine getirebileceğini fazlası ile gösteri" dedi.

Heyet Cuma namazı ve öğle yemeğinin ardından binayı incelemeye geçti. Birim odaları, sınıflar, panolar, diğer odalar ve teras heyet tarafından incelenerek gezildi.

İncelemenin ardından heyet Kaymakamımız Sn. Selçuk ŞAKAR ın makamında toplanarak binanın üniversiteye devri ve taşınması hakkında toplantıya geçti. Planlamaların kesinleşmesinin ardından bilgilendirme yapılacaktır.

 

Belediye Scripti: Medya İnternet