Perşembe
Yağışlı
14°C | 3°C
Cuma
Parçalı Bulutlu
12°C | 2°C
Cumartesi
Kar Yağışlı
7°C | 2°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

Başkanımızın Kandil Mesajı

Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN un Regaip Kandili sebebi ile mesajıdır

Başkanımızın Kandil Mesajı Güncel Haberler

Rahmet, mağfiret ve günahlardan kurtuluş olarak andığımız mübarek üç aylara ve Regaib Kandili’ne kavuşmanın huzur ve mutluğunu yaşıyoruz.

Regaib Kandili gibi mübarek gün ve geceler, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının yoğun biçimde yaşandığı anlardır. Bu mübarek gecede başta ailemiz ve çevremiz olmak üzere tüm insanlığa karşı olan sorumluluklarımızı hatırlayalım; yalnız kendimiz için değil, sıkıntıda olan, zorluk çeken, dua bekleyen kardeşlerimiz için dua edelim.

Rahmet ve mağfireti bol olan bu mukaddes günlerde ahlak ve erdemin, kardeşlik içinde bir arada yaşamanın, yetime, öksüze, kimsesize kol kanat germenin, ihtiyaç sahiplerine yardım etmenin, kutsal değerlere saygının insani erdemler bağlamında ulaşılabilecek en üstün değerler olduğunu hissederek Yüce Allah’tan af dilemeliyiz.

Milletimizin ve bütün İslam âleminin Regaib Kandili’ni kutlarken; insanlığın ortak huzurunu tehdit eden teröre karşı vatan toprağını korurken şehit düşen kahramanlarımıza Yüce Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla anıyorum.

Hasan Hüseyin UZUN
"Doğa Kenti Ulus" Belediye Başkanı

 

Belediye Scripti: Medya İnternet