Salı
Az Bulutlu
15°C | 0°C
Çarşamba
Çok Bulutlu
13°C | 1°C
Perşembe
Hafif Yağmur
9°C | 2°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

Size daha iyi hizmet sunmamız için "Hizmet Masası" açıldı

Vatandaşlarımızın talep veya şikayetlerini daha hızlı çözümlemek için 0 378 416 22 22 numaralı Hizmet Masamız 24 aktif

Size daha iyi hizmet sunmamız için Güncel Haberler

24 saat Belediyemize ulaşacağınız Hizmet Masası numaramız aktif hale geldi. Artık vatandaşlarımızın her türlü şikayet veya taleplerini 0 378 416 22 22 numaralı telefon dan Hizmet Masasına bildirebilecek.

Belediyemizin şeffaf belediyecilik kapsamında faaliyetlerini paylaştığı www.ulus.bel.tr internet sitesi, facebook, twitter ve instagram hesapları dışında 2. hizmet yılımızda Android yüklü cihazlarda direk sitemize ulaşılması için Ulus Belediyesi Android uygulamasını faaliyete soktuk.

Başkanımızın seçim projeleri içerisinde bulunan "Ulus ta sorunlara çözüm hızlanacak" başlığı altında beyan ettiği Alo Belediye hizmeti, göreve gelmesi ile internet ortamında başlamıştı. Son olarak da artık 24 saat belediyemize ulaşabileceğiniz HİZMET MASASI numaramız aktif hale geldi. Şimdi vatandaşlarımızın her türlü şikayet veya taleplerini 0 378 416 22 22 numaralı telefondan Hizmet Masasına bildirebilecek.

Hizmet Masası da aldığı bilgileri; ilgili bölümlere aktardıktan sonra vatandaşımız adına takip ederek hızlı şekilde bitirilmesini sağlayacak. Her kademe de Belediye Başkanımıza bilgi verecek.

 

Belediye Scripti: Medya İnternet