Perşembe
Hafif Yağmur
18°C | 7°C
Cuma
Çok Bulutlu
17°C | 6°C
Cumartesi
Hafif Yağmur
17°C | 10°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

Kaldırım Mahallesi İftar Soframız kuruldu

Meslek Yüksek Okulu bahçemizde açılışın ardından Kaldırım Mahallesi İftar Soframız kuruldu

Kaldırım Mahallesi İftar Soframız kuruldu Güncel Haberler

Ramazan ayında Belediyemizin düzenlediği Mahalle İftar Sofralarımızın sonuncusunu yine en büyük mahallemiz olan Kaldırım Mahallesi için, Meslek Yüksek Okulu binamızın açılışının ardından okulun bahçesinde Valimiz Sn. Nusret DİRİM, Milletvekilimiz Sn. Yılmaz TUNÇ, Rektörümüz Sn. Ramazan KAPLAN ile birlikte il ve ilçemizin müdür ve amirleri ile halkımızın yoğun katılımı ile gerçekleştirdik.

2000 kişilik düzenlenen soframızda İl Müftümüz Sn Mahmut GÜNDÜZ ve Diyanet İşleri Başkanlık Vaizi Sn. Nurettin Muhtar ACAR ile dualar eşliğinde hep birlikte iftarımız açtık. İftarın ardından Belediye Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN tüm misafirlerimize hoş geldin diyerek kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Önce Kadir Gecesine ardından da Bayram a birlikte sağlıklı şekilde ulaşma adına temenni de bulunan Başkanımızın ardından Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Ramazan KAPLAN, Milletvekilimiz Sn. Av. Yılmaz TUNÇ ve Valimiz Sn. Nusret DİRİM halkımıza hitap ettiler.

Trt Haber, İha ve Doğan haber ajansları ile birikte yerel basın üyelerimizin de katılım sağladığı iftar soframız da Ulus Belediyesi olarak tüm misafirlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

 

Foto galeri için resime tıklayın

Belediye Scripti: Medya İnternet