Salı
Çok Bulutlu
11°C | 5°C
Çarşamba
Sisli
15°C | 5°C
Perşembe
Çok Bulutlu
16°C | 8°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

Başkanımız sporcular ile yemek yedi

Başkanımız sporcular ile yemek yedi Güncel Haberler

Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN ilçemizi ve ülkemizi MMA turnuvalarında dereceler ile onurlandıran sporcularımız ile birlikte spor salonumuzu kullanan diğer vatandaşlarımız ile akşam yemeği yiyerek sohbet etti.

Yemeğin ardından geçilen sohbette Başkanımız misafirlerine göreve geldiği günden bugüne yaptığı çalışmaları ve planlarını anlattı. Genel bilgilendirmenin ardından misafirlerimiz sporcular olunca sohbette spor üzerine devam etti.

İlimiz ve ilçemiz de spor, sporcular ve imkanları üzerine konuşulan sohbette; spor salonumuza ilginin giderek arttığını ve artık yetersiz geldiğini Başkanımıza ileten misafirlerimiz, daha büyük ve kullanılabilir bir alan ihtiyaçlarının olduğunu iletti.

Ayrıca misafirlerimiz sporcuların örgütlenme, dernekleşme ve yönetilme konularındaki eksiklerini ve taleplerini dinleyen Başkanımız “Gençlere ve spora Belediyemizin asli görevleri kadar önem veriyoruz. Geleceğimiz olan gençlerimizin her talebi bizim için çok önemlidir. Her iki konu ile de yakından ilgileneceğim” diyerek konuya verdiği önemi iletti.

Belediye Scripti: Medya İnternet