Salı
Çok Bulutlu
11°C | 5°C
Çarşamba
Sisli
15°C | 5°C
Perşembe
Çok Bulutlu
16°C | 8°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

Yeni iş makinemiz için Kurban kesildi

Araç filomuza kazandırılan yeni iş makinemiz için Kavlakboğazında halkımızla birlikte Kurban kesilerek hizmete başladı

Yeni iş makinemiz için Kurban kesildi Güncel Haberler

2016 yılının son iş gününde Türkiye Belediyeler Birliğinden Beledeyimize Kazıcı Yükleyici iş makinesi hibe edildi ve ilçemize teslim edildi.

Belediye Başkanımız Sn Hasan Hüseyin UZUN yeni iş makinemiz ve 2016 yılında hibe edilmiş bir kamyon ve bir kamyonetin de dahil edilerek kurban kestirdi.

Törende konuşan Başkanımız: "Öncelikle Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Mehmet ÖZHASEKİ ye, Bakan Yardımcımız Sn. Mehmet CEYLAN a, TBB Başkanımız Sn Dr. Kadir TOPBAŞ a ve Ulusumuza hizmetimizi sunmaya başladığımızdan bugüne asla bizi yanlız bırakmayan Milletvekilimiz Sn. Yılmaz TUNÇ a tüm Ulus halkı adına teşekkür ederim.

Tüm bu hizmetlerimiz, projelerimiz, çalışmalarımız halkımız için, ilçemiz içindir. 2016 yılında her ne kadar ilçemizde bir çok projemizi bitirmiş olsakta ülkemizde yaşanan olaylara şahit olduk. Ama Türkiye asla yılmadı, Ulus asla yılmadı. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ilan ettiği Milli Seferberlik ile daha önce çalıştığımızdan daha çok çalışıyoruz, daha önce verdiğimiz hizmetlerimizden daha çok hizmet veriyoruz. Hep birlikte ilçemizide, ülkemizide hak ettiği noktaya taşıyacağız." şeklinde konuşmasının ardından dualar eşliğinde kurban kesilerek makinelerimiz hizmetlerine başladı.

 

Belediye Scripti: Medya İnternet