Cuma
Parçalı Bulutlu
12°C | 5°C
Cumartesi
Yağışlı
10°C | 0°C
Pazar
Yağışlı
8°C | -1°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

8 Mart Toki kura sonuçları ve bilgilendirme

8 Mart Toki kura sonuçları ve bilgilendirme

8 Mart Toki kura sonuçları ve bilgilendirme Güncel Haberler

2+1 çekiliş sonuçları için tıklayın

3+1 çekiliş sonuçları için tıklayın

1nci etap Toki kuralarımız 8 Mart Çarşamba günü saat 11:00 de Öğretmen Evi bahçesinde yapılan program ile noter huzurunda çekildi. Yukarıda listeleri belirtilen asil ve yedek hak sahipleri tespit edildi. İsim karışıklığını engellemek maksadı ile TC kimlik numarasının gözüken kısmında kontrol edilmesinde fayda görülmektedir.

Genel açıklamalar lüzum görüldükçe güncellenecektir;

  • Kuradan çıkmayan kişiler 13 Mart Pazartesinden itibaren Ziraat Bankası Ulus Şubesinden başvuru ücretlerini herhangi bir kesinti olmadan iade alabilirler. Başkanımızın da çekilişde müjdesini verdiği gibi 2nci etapı olacak konutlarına başvuru yapabilirsiniz. (Şu anda proje aşamasındadır. Başlayacağı zaman aynı 1nci etap da  olduğu gibi sosyal medya ve diğer ilan şekillerinde duyuru yapılacaktır.)
  • Kuradan çıktığı halde herhangi bir sebepten dolayı hakkını kullanmak istemeyen kişiler, haklarından vazgeçtiklerine dair bir dilekçe ile başvurduklarında; başvuru ücretlerini herhangi bir kesinti olmadan Ziraat Bankası Ulus Şubesinden iade alabilirler. Bu durumlarda söz konusu hak sahibinin bina türüne göre yedek sırasından sıra ile asil listeye alma işlemi yapılacaktır.
  • Şu anda yapılan çekiliş bina hak sahipliği içindir. Bu işlemden sonra TOKİ yapım ihalesine çıkacak, inşaatlar başlayıp %20 sine gelince bina çekilişi hak sahipleri arasından çekilecektir. Bu çekilişin ardından TOKİ hak sahiplerini sözleşmeye davet edip belirli bir süre tanıyarak peşinat ödemesine çağıracaktır.
  •  
Belediye Scripti: Medya İnternet