Perşembe
Yağışlı
14°C | 3°C
Cuma
Parçalı Bulutlu
12°C | 2°C
Cumartesi
Kar Yağışlı
7°C | 2°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

Başkanımız Sanayi Esnafı ile buluştu

Esnaf Odası Başkanlığının organize ettiği kahvaltıda Sanayi Esnafı ile Belediye Başkanımız istişarede bulundu.

Başkanımız Sanayi Esnafı ile buluştu İlçe Haberleri

Ulus Esnaf Odası Başkanlığının düzenlemiş olduğu Kahvaltılı toplantıda Belediye Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN, Esnaf Odası Başkanı Sn. Necati AKMAN, Ulus Şöförler Odası Başkanı Osman OZAN, Ulus Esnaf ve Sanatkarlar Kredi veKefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet CÜRE ve Belediye Birim Müdürleri ile birlikte kıymetli Sanayi Sitesi Esnafları buluştu.

Kahvaltının ardından esnaflarımıza Belediye Başkanımız 2 aylık süreçte Belediyenin ilçemiz yaptığı, başladığı ve planladığı hizmetleri ve Sanayi Sitesinin tespit edilen eksiklikleri ve yanlışlıkları konusunda planlanan projeleri anlattı. İlçemizin çehresini değiştirecek olan "Ulus Çayı Taşkın Koruma ve Rekreasyon Çalışması" , "Altyapı ve Kanalizasyon Çalışması", "İmar Planı değişikliği Çalışması" projeri ile alakalı gelinen noktalar hakkında bilgi verildi. Ardından daha önce internet sayfamızda da halkımız ile paylaştığımız hizmetler hakkında bilgilendirme yapıldı. 

Sonraki bölümde Sanayi Esnafının istek görüş ve  şikayetlerinin anlatıldı. Tüm bildirimler Belediye Birim Müdürleri tarafından not edildi.

İstişarenin ardından Belediye Başkanımız Sanayi Sitesinin işyerlerini dolaşarak hayırlı işler diledi.

 

Belediye Scripti: Medya İnternet