Pazartesi
Sisli
20°C | 5°C
Salı
Sisli
21°C | 3°C
Çarşamba
Sisli
18°C | 4°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

Kıymetli gençlerimiz tatile girdi

Başkanımız, Mal Müdürlüğümüzce düzenlenen "Fişimi Alıyorum" kampanyası ile alakalı Tablet dağıtımına ve okulların karne dağıtımına katıldı

Kıymetli gençlerimiz tatile girdi Güncel Haberler

Belediye Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN, Ulus Kaymakamlığının oluru ile, Ulus Mal Müdürlüğünün 25. Vergi Haftası ile alakalı olarak düzenlemiş olduğu "Fişimi Alıyorum" kampanyası sonucunda çekiliş ile Tablet almaya hak kazanmış kıymetli gençlerimize hediyelerini vermek üzere; İlçe Kaymakamımız Sn. Mehmet Haşim ÇELİK, İlçe Mal Müdürümüz Sn. Metin CAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Levent OK, protokol üyelerimiz ile birlikte yıl sonu etkinliklerine katıldı.

Başkanımız:

"Sevgili Öğrenciler,

Bu eğitim öğretim yılında da çok çalışarak bir üst sınıfa geçmeyi hak ettiniz. Hepinizi tebrik ediyorum. Bazılarınızın notları düşük olabilir. Bu tatil sürecinin, eksik yönlerinizin değerlendirmesini yapmak için çok önemli bir fırsat olduğunu unutmayınız. Yaz tatilini verimli ve güzel geçirmek için kendinize ailenizle beraber  mutlaka bir tatil programı hazırlamanız gerekir. Bu programda dinlenmeye, eğlenmeye ağırlık verildiği gibi zayıf derslerin telafisi ya da kendinizi eksik bulduğunuz konuların tekrarı için de zaman ayırmalısınız.

Tatil , kendinizi geliştirmek için  çok iyi bir fırsattır. Kendinizi geliştirmenizi sağlayacak en önemli etkinlik ise kitap okumaktır.  Tatilde bol bol kitap okuyacak vakte sahip olacaksınız. Kitap okumaya karşı ilgisi olmayan öğrencilerin kalıcı başarıları yakalaması çok zordur. Tatilinizi sizlere yeni ufuklar açacak kitaplar okuyarak  değerlendirmenizi diliyorum.

Değerli Öğretmenler,

 Her zaman daha iyiyi, daha yeniyi ve daha fazlasını öğretmek amacıyla canla başla mücadeleyi kendinize ilke edinerek kutsal bir görev ifa ediyorsunuz. Pırıl pırıl yetişen bu yeni nesil, sizin emeğiniz, sizin alın terinizdir. Fedakârca yaptığınız çalışmalardan dolayı hepinizi tebrik ediyor, iyi tatiller diliyorum." dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet