Salı
Az Bulutlu
15°C | 0°C
Çarşamba
Çok Bulutlu
13°C | 1°C
Perşembe
Hafif Yağmur
9°C | 2°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

Başkanımız Muhtarlar günü sebebi ile düzenlenen programa katıldı

Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN 19 Ekim Muhtarlar Günü sebebi ile düzenlenen programa katıldı

Başkanımız Muhtarlar günü sebebi ile düzenlenen programa katıldı Güncel Haberler

Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN, 19 Ekim Muhtarlar Günü sebebi ile düzlenlene programa katıldı. Saat 11:30 da Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtına çelenk koyma töreni ile başlayan program değişik etkinlikler ile devam etti. Günün anlamı üzerine Başkanımızın mesajı:

"VEFAKAR VE CEFAKAR MUHTARLARIMIZIN "MUHTARLAR GÜNÜ" NÜ TEBRİK EDİYORUM.
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, büyük fedakarlıklarla çalışan muhtarlarımız için 19 Ekim’i Muhtarlar Günü olarak ilan etmiş, hükumetimizde hazırladığı genelgeyle bugünü resmileştirmiştir. Muhtarlarımız hak ettiği değeri görmeye devam etmektedir.
1829 yılından bu tarafa köy ve mahallelerde yaşayan vatandaşlarımızın devlet kurumlarıyla olan ilişkilerinde aracı bir rol oynayan, yaptıkları fedakarca çalışmalarla takdiri hak eden başta muhtar olan ağabeyim ve tüm muhtarlarımızı tebrik eder, Muhtarlar Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyorum. Sağlık ve huzur içerisinde temsil ettikleri mahalle ve köylerinde hayırlı çalışmalar diliyorum. Muhtarlık yapan ve fani alemden baki aleme irtihal eden tüm muhtarlarımıza da rahmet diliyorum."

Hasan Hüseyin UZUN
"Doğa Kenti Ulus" Belediye Başkanı

Belediye Scripti: Medya İnternet