Pazar
Az Bulutlu
10°C | 2°C
Pazartesi
Çok Bulutlu
12°C | -1°C
Salı
Parçalı Bulutlu
10°C | -1°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

Saz Mahallesi Toplantımız yapıldı

Çiçekler ile karşılanan "Katılımcı Belediyecilik" toplantılarımız devam ediyor

Saz Mahallesi Toplantımız yapıldı İlçe Haberleri

19 Haziran 2014 tarihinde Saz Mahallesi için “Mahalle toplantısı” belediyemizce düzenlendi.

 

Belediye Başkanımızın çiçeklerle karşılandığı Hasan Dede Sokak ta Eski Cezaevi önünde yapılan toplantıya; olumsuz hava koşullarına rağmen katılan mahalle sakinlerine teşekkür ederek konuşmaya başladı. Birim Müdürlerimiz ve Mahallede ikamet eden Meclis üyelerimizin de eksiksiz katılım sağladığı toplantıda, 3 aylık süre içerisinde Belediye de neler yapıldığı, ne gibi sıkıntılar olduğu hakkında mahalle sakinlerine bilgi verdi. Şu anda ihale aşamasına kadar gelen Altyapı ve çay ıslahı projelerinin durumları ve önemleri hakkında ve diğer projelerimiz hangi aşamada oldukları hakkında bilgi verilmesinden sonra mikrofonu mahalle sakinlerine verdi.

İlk olarak Mahalle Muhtarımız Alaattin SÜMEN’in mahalle sorunları için bilgi vermesi ardından, mahalle sakinlerinin sorunlarını hava muhalefeti nedeni ile kısa süre dinleyebilen Başkanımız vatandaşlarımızın isteklerini not alarak alandan ayrılmak zorunda kaldı.

Başkanımız Hasan Hüseyin UZUN; Planlandığından kısa süren toplantı nedeni ile bir dahaki toplantının daha uzun süreli olacağı, eksik zamanın telefasinin yapılacağı bilgisini verdi.

Belediye Başkanımız : “Mahalle toplantıları dışarıdan gözlerle küçük  organizasyonlar gibi gözükebilir. Bizim çıktığımız Hizmet Yolunda ise çok önemli bir kavramdır. İlçemiz sakinlerine misafir olmak, onların dertlerini, isteklerini, memnuniyetlerini dinlemek Hizmetin yapılmasını doğru yönlendirir. Halkımıza kendi ağzımızdan doğru bilgiler vermemizi sağlar. Belediyemizin olması gerektiği yer olan; Halkın arasında olmamızı sağlar. Bu yüzden çok önem verdiğimiz mahalle toplantılarımız belirli aralıklar ile devam edecektir.” dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet