Pazartesi
Sisli
20°C | 5°C
Salı
Sisli
21°C | 3°C
Çarşamba
Sisli
18°C | 4°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

Belediye Otelimizde iftar

İlimizin ilçemizin yöneticileri,belediye başkanları, sivil toplum örgütleri ve siyasi parti temsilcilerinin katılımı ile iftar düzenlendi.

Belediye Otelimizde iftar Güncel Haberler

Belediye Otelimizde Milletvekilimiz Sn. Av. Yılmaz TUNÇ, Kaymakamımız Sn. Selçuk ŞAKAR, Kurcaşile Belediye Başkanı Sn. Mehmet Zihni SAYIN, Kozcağız Belediye Başkanı Sn. Mustafa KARAMAN, Kumluca Belediye Başkanı Sn. İsmail CAN, Abdipaşa Belediye Başkanı Sn. Yaşar DÖNMEZ, İl Genel Meclisi üyelerimiz, ilimiz ve ilçemiz daire amirleri, yöneticileri, sivil toplum örgütleri temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, Ulus Belediyesinde Meclis üyeliği yapmış meclis üyeleri, muhtarlarımız, basın mensupları ve kıymetli halkımızın katılımı ile birlikte iftarımızı açtık.

Dualar ile başlayan iftarımızın ardından

Başkanımız; "Bu güzel ramazan akşamında Ulus sofrasında beraber iftar açmayı bizlere nasip eden Rabbime şükürler olsun. Hepinize sevgi ve saygılarımla Ulus halkı adına hoş geldiniz, sefalar getirdiniz diyorum. Tüm il ve ilçe yöneticilerimize bizi bu güzel mübarek günde yalnız bırakmadıkları için cani gönülden teşekkür ediyorum. 3 aylık belediye başkanlığı dönemimde göstermiş olduğunuz çalışma azmi ve isteği ile gecemizi gündüzümüze katarak yapmış olduğunuz çalışmalarda bizden desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen Milletvekilimiz Yılmaz Tunç bey'e, siz değerli il ve ilçe yöneticilerimize ne kadar teşekkür etsem azdır. Bizi kırmayarak bu davete kaldığınız için minnettarım. Bu vesileyle önümüzdeki idrak edeceğimiz kadir gecesini ve arkasından da mübarek ramazan bayramınızı kutlarım” dedi.

 

Belediye Scripti: Medya İnternet