Pazartesi
Sisli
20°C | 5°C
Salı
Sisli
21°C | 3°C
Çarşamba
Sisli
18°C | 4°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

Kaldırım İftar Soframız kuruldu

Kaldırım İftar Soframız kuruldu İlçe Haberleri

Başkanlığımızca düzenlenen Mahalle İftar Sofralarımızda sıra Kaldırım Mahallesinde idi. İlçemiz Cumhuriyet Alanında düzenlenen iftar soframıza katılan ve gönülden destekleyen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

 

2014 yılının son İftar Sofrası olan Kaldırım Mahallesi İftar Sofrasına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sn. Süleyman SOYLU, Milletvekilimiz Sn. Av. Yılmaz TUNÇ, AK Parti İl Başkanı Sn. Yaşar ARSLAN ve İl Genel Meclisi üyelerimizde katıldı. İftardan önce Belediyemizi ziyaret eden Sn. SOYLU Başkanımız ile makamında Belediyemizin projeleri ve gelinen konular, ilçemizin eksikleri ve beklentileri üzerine bilgi aldı. Ardından Belediye Otelini yerine gören heyet ilçe merkezinde çarşı ziyaretlerini gerçekleştirdikten sonra iftarımıza katıldı.

Ney taksimi ardından dualar ile başlayan iftarımızda 1500 üzerinde misafirimize önceki iftar sofralarında da özen gösterdiğimiz gibi yine masalarında iftariyeliklerimizi servis ettik.

İftarın ardından Belediye Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN halka hitaben yaptığı konuşmasında; öncelikle tüm mahalle sakinlerinin Mübarek Ramazan Ayını kutladı, arından hep beraber Kadir Gecesine ulaşma dileğini dile getirdi. İlçemizi hak ettiği noktalara taşımak için 30 Mart tarihinden sonra hiç ara vermeksizin çalışıldığı, kapısının ve gönlünün herkeze açık olduğunu tekrar etti.

Misafirimiz Sn. SOYLU nun ziyareti için" "Doğa Kenti" Ulus ilçemize ziyarette bulunarak bizleri memnun eden Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Sn. Süleyman Soylu'ya teşekkür ediyoruz. İlçemiz ile bundan sonraki süreçte de yakından ilgileneceğini ve ilçemizin eksikliklerinin yerine getirilmesinde gereken desteği verme noktasında bir telefon kadar yakın olduğu ifade etmesi bizleri ayrıca mutlu etmiştir.
Bu akşamki iftar Proğramımıza katılım saglayan butun Ulus Halkina ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. "
dedi.

Belediye Scripti: Medya İnternet