Cuma
Parçalı Bulutlu
12°C | 5°C
Cumartesi
Yağışlı
10°C | 0°C
Pazar
Yağışlı
8°C | -1°C
Ulus Belediyesi Hizmet Masası

Online Okul

Online Okul

Online Okul sistemine bağlanmak için buraya tıklayın  ( http://www.ulusbilgievi.com )

 

Kayıt olma ve kullanım için bilgilendirme

1. http://www.ulusbilgievi.com adresine giriyorsunuz. Sağ alt bölümünde "Üyelik Başvurusu" a tıklayarak 2. adıma geçiş sağlıyoruz.

2. Kayıt türünüzü seçiyorsunuz. Öğrenci veya Öğretmen şeklinde. Ardından sizlere dağıtmış olduğumuz Pin kartlarındaki 3 bölümden oluşan sayıları kutucuklara giriyorsunuz.

Aşağıda bulunan Kullanıcı Sözleşmesi yanındaki  radyo buton u secerek tamam lıyor bir sonraki adıma geçiş yapıyorsunuz.

3. Yeni üyelik yada üyelik güncelleme/uzatma seçeneklerinden birini seçiyoruz. Mevcut bir üyeliğiniz yok ise Yeni üyelik den devam ediyorsunuz.

4. Bu bölümde bilgilerinizi giriyorsunuz. İl ilçe sınıf gibi. Örnek resimde Öğretmen tanımlamaları yapılmadığı için öğretmeninizi seçemiyorsunuz fakat öğretmen tanımlamaları yapıldığında onlar sizi seçebilecek.

Ardından alt kısımdaki iletişim bilgilerinizi, kullanıcı adınızı (kullanıcı adı girdiğinizde sistem buna onay veriyorsa "seçebilirsiniz" vermiyorsa yani aynı isim ile başka bir kullanıcı varsa olumsuz mesaj vermektedir.) ve şifrenizi girerek adımı tamamlıyorsunuz.

5. Bu bölüme geldiğinizde kayıt işlemi bitmiş bulunmaktadır. Artık http://www.ulusbilgievi.com adresini kullanarak derslerinizi takip edebilirsiniz.

DİĞER İÇERİKLER

HİZMET REHBERİ

Belediye Scripti: Medya İnternet