Başkanımız Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Orhan Uzun’u ziyaret etti
![Başkanımız Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Orhan Uzun’u ziyaret etti](/dosya/haber/730x411/baskanimiz-rektorumuz-sn-prof-dr-orhan-uzunu-ziyaret-etti-202310.jpg)
Belediye Başkanımız Sayın Hasan Hüseyin Uzun; Bartın Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Orhan Uzun’u makamında ziyaret etti. Belediye Başkanımız Sayın Hasan Hüseyin Uzun, 2023-2024 Akademik Takvimin tüm Bartın Üniversitesi Öğretim Görevlileri ve öğrencileri için hayırlı uğurlu olmasını dileklerini iletti. Misafirperverliklerinden dolayı Rektörümüz Sn.Prof. Dr. Orhan Uzun’a teşekkür ederiz.